Közzétételi lista

A köznevelési intézmények közérdekű vagy közérdekből nyilvános adatait a nemzeti köznevelésről szóló törvény végrehajtásáról rendelkező 229/2012. (VIII. 28.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Rendelet) 23-24. §-aiban foglaltak alapján az intézményi közzétételi listában lehet elérhetővé tenni. A törvényeknek megfelelően iskolánk közzétételi listáját megtekinthetik itt.

Tisztelettel:
Tamás Roland
intézményvezető

Nyílt órák a felső tagozaton

5.A osztály

HÉTFŐ (11. 11.)

  1. óra Birinszki Annamária – magyar 18. terem
  2. óra Birinszki Annamária – magyar 18. terem
  3. óra Kuli Imre – testnevelés
  4. óra Gánóczy Nóra 10. terem/Szepesvári Gizella 12. terem/Dr. Bartháné Harsányi Nóra 16. terem/Teknyős-Schulcz Tamara 15. terem – angol-német
  5. óra Brezonyné Slézia Anett – természetismeret 11. terem

KEDD (11. 12.)

  1. óra Mrázné Kosztolányi Judit – történelem 8. terem
  2. óra Lukácsné Bereczki Orsolya – matematika 10. terem
  3. óra Gánóczy Nóra – természetismeret 10. terem
  4. óra Kabai Zsuzsanna – dráma és tánc 15. terem

5.B osztály           

HÉTFŐ (11. 11)

  1. óra Mrázné Kosztolányi Judit – történelem 8. terem
  2. óra Schulczné Baji Ilona – matematika 9. terem
  3. óra Brezonyné Slézia Anett – testnevelés
  4. óra Gánóczy Nóra 10. terem/Szepesvári Gizella 12. terem/Dr. Bartháné Harsányi Nóra 16. terem/Teknyős-Schulcz Tamara 15. terem – angol-német
  5. óra Gánóczy Nóra – természetismeret 10. terem

KEDD (11. 12.)

  1. óra Schulczné Baji Ilona – matematika 9. terem
  2. óra Gula Andrea – magyar 11. terem
  3. óra Juhászné Bábel Márta/ Gula Andrea – informatika 17. terem – technika 12. terem
  4. óra Juhászné Bábel Márta/ Gula Andrea – informatika 11. terem – technika 17. terem

6.A

SZERDA (11. 13.)

  1. óra Gánóczi Nóra – természetismeret 10. terem
  2. óra Brezonyné Slézia Anett – természetismeret 11. terem
  3. óra Lukácsné Bereczki Orsolya – matematika 18. terem
  4. óra Székelyné Mészáros Judit 16. terem/Szepesvári Gizella 11. terem/Teknyős-Schulcz Tamara 15. terem – angol/német

CSÜTÖRTÖK (11. 14.)

  1. óra Birinszki Annamária – magyar 18. terem
  2. óra Morva Ágnes – technika 12. terem
  3. óra Mrázné Kosztolányi Judit – történelem 8. terem
  4. óra Kuli Imre – testnevelés

6.B

KEDD (11. 12.)

  1. óra Lukácsné Bereczki Orsolya matematika 15. terem
  2. óra Králl Zoltán testnevelés
  3. óra Brezonyné Slézia Anett természetismeret 11. terem
  4. óra Mrázné Kosztolányi Judit történelem 18. terem

SZERDA (11. 13.)

  1. óra Morva Ágnes – technika 12. terem
  2. óra Lukácsné Bereczki Orsolya – matematika 12. terem
  3. óra Székelyné Mészáros Judit – magyar 16. terem
  4. óra Székelyné Mészáros Judit 16. terem/Szepesvári Gizella 11. terem/Teknyős-Schulcz Tamara 15. terem – angol/német

7.A

HÉTFŐ (11. 11)

  1. óra Székely Zoltán – fizika 12. terem
  2. óra Székelyné Mészáros Judit 16. terem/Szmiknya Erika 10. terem/ Dr. Bartháné Harsányi Nóra 11. terem – angol
  3. óra Gánóczy Nóra – biológia 10. terem
  4. óra Juhászné Bábel Márta – informatika 17. terem

KEDD (11. 12.)

  1. óra Székelyné Mészáros Judit – magyar 16. terem
  2. óra Székelyné Mészáros Judit – magyar 16. terem
  3. óra Lukácsné Bereczki Orsolya – matematika 16. terem
  4. óra Brezonyné Slézia Anett – testnevelés
  5. óra Morva Ágnes – rajz 12. terem
  6. óra Mrázné Kosztolányi Judit – történelem 8. terem

7.B

HÉTFŐ (11. 11)

1. óra Brezonyné Slézia Anett – földrajz 11. terem
2. óra Székelyné Mészáros Judit 16. terem/Szmiknya Erika 10. terem/ Dr. Bartháné Harsányi Nóra 11. terem – angol
3. óra Székely Zoltán – fizika 12. terem
4. óra Mrázné Kosztolányi Judit – történelem 8. terem

KEDD (11. 12.)

  1. óra Gánóczy Nóra – biológia 10. terem
  2. óra Székelyné Mészáros Judit – magyar 8. terem
  3. óra Székelyné Mészáros Judit – magyar 8. terem
  4. óra Lukácsné Bereczki Orsolya – matematika 9. terem

8.A

SZERDA (11. 13.)

  1. óra Birinszki Annamária – magyar 18. terem
  2. óra Schulczné Baji Ilona – matematika 9. terem
  3. óra Kuli Imre – testnevelés
  4. óra Mrázné Kosztolányi Judit – történelem
  5. óra Dr. Bartháné Harsányi Nóra 15. terem/ Gánóczy Nóra10. terem – angol
  6. óra Schulczné Baji Ilona – kémia 9. terem

8.B

SZERDA (11. 13.)

  1. óra Schulczné Baji Ilona – matematika 9. terem
  2. óra Birinszki Annamária – magyar 18. terem
  3. óra Morva Ágnes – technika 12. terem
  4. óra Gánóczy Nóra – biológia 10. terem
  5. óra Dr. Bartháné Harsányi Nóra 15. terem/ Gánóczy Nóra10. terem – angol

Szakképzési iskolakereső továbbtanulóknak

Az oldal a megújuló szakképzéshez kapcsolódóan nyújt alapvető információkat az érdeklődők számára. Az új ágazatok és szakmák fordítókulcsa a 2020/2021-es tanévtől alkalmazandó iskolarendszerű képzésekhez kapcsolódó szakmajegyzékben történő eligazodást segíti. Az alapszakmák leírását tartalmazó tájékoztató füzet hozzásegíti a pályaválasztás előtt álló fiatalokat a legmegfelelőbb szakma, lehetséges karrierút kiválasztásához. A térképes és listaszerű iskolakeresőben megtalálható az, hol, milyen iskolatípusban, milyen szakmát lehet tanulni.
Az oldal megtekintéséhez kattintson ide!

Tamás Roland
intézményvezető

Őszi szünet

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. október 25. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap pedig november 4. (hétfő). Viszont november 04-e tanítás nélküli munkanap, a gyermekek nem jönnek!

Heltai Jenő: Ősz

Ősz, ősz ne siess!
Ne kergesd el a nyarat,
a meleg fényt, sugarat.
Süss ki még, nyári nap,
simogasd az arcomat,
melengesd a szívemet,
míg az ősz eltemet.

Vidíts még vadvirág,
míg enyém a vad világ.
Tudom én, érzem én,
nem sokáig lesz enyém.

Szürke ég, szürke vég,
be jó volna élni még!
Nem lehet, nem lehet,
sötét árny integet.

Sötét árny, néma váz
bűvöl és babonáz.
Kérdezem, nem felel,
integet csak, menni kell.

Fogy a fény, fogy a nyár,
hideg szél fujdogál,
hideg szél, őszies…
Ősz, ősz ne siess!

Kellemes őszi szünetet kívánunk mindenkinek!

Tamás Roland
intézményvezető